110109

FÖNSTERRAM, gjutjärn, 1800-tal

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

Bredd ca 82 cm. Höjd 54 cm. Öppningsbara. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 17 januari 2019 kl. 19:02:29
    100909 (700 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:01:14
    120254 (650 kr)
    108202 (600 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:23:00
    108202 (550 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:22:52
    120254 (500 kr)
    108202 (500 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 16:36:31
    120254 (450 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 13:52:57
    90327 (425 kr)
    120254 (400 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 11:59:05
    120254 (325 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:03:20
    113727 (300 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:03:19
    92063 (100 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:03:10
    113727 (200 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:03:10
    92063 (100 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:02:59
    113727 (175 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 23:26:23
    92063 (100 kr)