110111

FÖNSTERRAM, gjutjärn, 1800-tal

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

Bredd ca 82 cm. Höjd 54 cm. Öppningsbara. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 17 januari 2019 kl. 19:03:13
    100909 (700 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 23:00:14
    120254 (650 kr)
    108202 (600 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:20:36
    108202 (550 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:20:23
    120254 (500 kr)
    108202 (500 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 16:35:39
    120254 (450 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 13:51:35
    90327 (425 kr)
    120254 (400 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 12:00:49
    120254 (325 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:04:16
    113727 (300 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 23:27:13
    92063 (100 kr)