155248

FAT & LJUSSTAKE, tenn, 1700/1800-tal

Bud: 325 kr
Slutar idag 20:44
Utropspris: 300 kr

Fatets Ø ca 30 cm. Bruksslitage, någon intrycking.

  • 2 augusti 2020 kl. 22:15:10
    93983 (325 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 22:28:08
    128757 (300 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 22:27:58
    110590 (275 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 22:27:58
    128757 (275 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 22:27:48
    110590 (250 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 22:27:48
    128757 (225 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 00:05:38
    110590 (200 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 00:05:28
    106491 (175 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 00:05:28
    110590 (175 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:22:40
    106491 (150 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:22:40
    130094 (125 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 22:13:06
    106491 (100 kr)