133667

FAT, 2 st, keramik, bl.a. Harald Östergren, Upsala-Ekeby

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Numrerade 2 och 2262. Diameter 26,5 och 30 cm. Mindre bruksslitage.

  • 1 december 2019 kl. 16:37:07
    126241 (125 kr)
  • 26 november 2019 kl. 18:33:48
    97885 (100 kr)