133664

FAT, 3 st, keramik, Upsala Ekeby, 1930-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Oktagonala. Numrerade 2430. Diameter ca 27 cm. Bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 21:48:45
    126094 (125 kr)
  • 27 november 2019 kl. 14:22:31
    124261 (100 kr)