133519

FAT och VAS, keramik, S.t Erik Uppsala

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Fatets diameter 26 cm. Vasens höjd 12,5 cm. Bruksslitage, repor på fatet.

  • 4 december 2019 kl. 20:09:19
    100744 (100 kr)