178356

FIGURIN, keramik, tidigt 1900-tal

Bud: 100 kr
Avslutat 10 april 19:32
Utropspris: 200 kr

Höjd 18 cm. Några nagg, fot skadad.

  • 3 april 2021 kl. 00:30:25
    131936 (100 kr)