125066

FIGURIN Ryssland, Moskva, Gardner, Verbilki, Dmitrov gub, (1891-1917)

Bud: 1 350 kr
Utropspris: 4 000 kr

Rött fabriksmärke. Biskviporslin. Ena skon samt hals med lagningar, saknar ett finger, nagg på baksidan.

  • 25 augusti 2019 kl. 20:25:42
    124713 (1 350 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:25:21
    97241 (1 300 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:25:05
    124713 (1 250 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:24:38
    97241 (1 200 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:48
    124713 (1 150 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:39
    90407 (1 100 kr)
    124713 (1 100 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:35
    90407 (1 050 kr)
    124713 (1 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:27
    90407 (950 kr)
    124713 (900 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:20
    90407 (850 kr)
    124713 (800 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:23:12
    90407 (750 kr)
    97241 (700 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:40
    97241 (450 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:27
    124713 (425 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 20:15:22
    97241 (400 kr)
    124713 (375 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 07:01:12
    97241 (350 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:37:00
    113813 (325 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:36:52
    98584 (300 kr)
    113813 (300 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:17:11
    98584 (275 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 20:17:03
    90054 (250 kr)
    98584 (250 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 19:39:05
    90054 (225 kr)
    113813 (200 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 19:26:36
    90054 (175 kr)
    124713 (150 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 20:34:11
    90054 (125 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 10:00:44
    124713 (100 kr)