110152

FINGERBORGAR 2st, silver, tidigt 1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 18-21mm. Bucklor.

  • 17 januari 2019 kl. 18:49
    93258 (100 kr)