171259

FIOL, med stråke

Bud: 650 kr
Avslutat 28 januari 21:48
Utropspris: 400 kr

Längd 56cm. Slitage samt sprickor. Stråke med skador.

  • 28 januari 2021 kl. 21:46:06
    136678 (650 kr)
    136924 (600 kr)
  • 28 januari 2021 kl. 21:45:45
    136678 (550 kr)
    136924 (500 kr)
  • 28 januari 2021 kl. 21:45:30
    136678 (425 kr)
    136924 (400 kr)
  • 28 januari 2021 kl. 19:23:16
    136678 (200 kr)
    93433 (175 kr)
  • 28 januari 2021 kl. 19:23:11
    136678 (150 kr)
    93433 (125 kr)
  • 20 januari 2021 kl. 19:26:06
    136678 (100 kr)