200161

FIOL, med stråke

Bud: 150 kr
5 dec 21:48
Utropspris: 300 kr

Längd ca 60cm. Med slitage, skador.

  • 27 november 2021 kl. 21:59:54
    129969 (150 kr)
  • 27 november 2021 kl. 09:13:10
    119835 (125 kr)
  • 24 november 2021 kl. 09:29:05
    90328 (100 kr)