92094

FISKGRYTA, koppar, 1800-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

Längd 57 cm, bredd 29 cm. Bruksslitage.

  • 16 maj 2018 kl. 20:12
    90387 (175 kr)
  • 16 maj 2018 kl. 20:12
    114740 (150 kr)
  • 11 maj 2018 kl. 00:36
    114740 (100 kr)