95953

FLASKA, koppar, 1800-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 37 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 12 juli 2018 kl. 20:14
    106487 (150 kr)
  • 12 juli 2018 kl. 17:01
    111116 (125 kr)
  • 7 juli 2018 kl. 21:00
    114769 (100 kr)