161966

FLASKSTÄLL, flätat, 1900-talets andra del

Bud: 225 kr
Avslutat 18 oktober 19:42
Utropspris: 300 kr

Bredd 33 cm. För 6 flaskor. Bruksslitage.

  • 17 oktober 2020 kl. 07:59:57
    91128 (225 kr)
  • 17 oktober 2020 kl. 07:59:39
    113844 (200 kr)
    91128 (200 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 19:31:17
    113844 (175 kr)
    125061 (150 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 14:22:08
    113844 (125 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 10:07:50
    125061 (100 kr)