165731

FLUGFÅNGARE, glas, 1800/1900-tal

Bud: 125 kr
Slutar 28 november 21:35
Utropspris: 400 kr

Höjd 15,5 cm. Korken saknas, bruksslitage.

  • 21 november 2020 kl. 20:53:59
    107476 (125 kr)
  • 19 november 2020 kl. 21:41:00
    106101 (100 kr)