154392

FORNASETTI, bricka, plåt, Italien

Bud: 2 500 kr
Slutar 30 augusti 19:06
Utropspris: 1 500 kr

58x46cm. Bruksslitage, repor.

  • 3 augusti 2020 kl. 00:38:55
    93335 (2 500 kr)
  • 27 juli 2020 kl. 00:16:32
    111656 (2 400 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 09:57:51
    133401 (2 300 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:18:56
    119463 (2 200 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:18:52
    111656 (2 100 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:18:52
    119463 (2 000 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:18:48
    111656 (1 900 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:18:48
    119463 (1 800 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 01:17:40
    111656 (1 700 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 20:23:01
    119463 (1 600 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 20:22:52
    133108 (1 500 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 20:22:52
    119463 (1 450 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 12:53:06
    133108 (1 400 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 12:53:06
    123730 (1 350 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:44:18
    123730 (1 250 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:32:24
    123239 (1 200 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:32:24
    119463 (1 200 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:32:18
    123239 (1 150 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:32:18
    119463 (1 100 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:05:34
    123239 (1 050 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:05:34
    133011 (1 000 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:49:30
    123239 (350 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 17:49:30
    120339 (325 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 16:38:50
    123239 (300 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 16:38:50
    110590 (275 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 15:43:05
    110590 (100 kr)