154402

FORNASETTI, bricka, plåt, Italien

Bud: 1 050 kr
Slutar 30 augusti 19:26
Utropspris: 1 200 kr

Ø 40cm. Bruksslitage, repor.

  • 20 juli 2020 kl. 22:46:06
    133401 (1 050 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:58
    123239 (1 000 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:58
    133401 (950 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:47
    123239 (900 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:47
    133401 (850 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:28
    123239 (800 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:28
    133401 (750 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:16
    123239 (700 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 22:45:16
    133401 (650 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:08:06
    123239 (600 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:08:06
    130094 (550 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:08:00
    123239 (475 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:08:00
    130094 (450 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:07:53
    123239 (425 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 23:07:53
    130094 (400 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:43:52
    123239 (375 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:43:52
    123730 (350 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:06:20
    123239 (275 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:06:20
    133011 (250 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 16:39:13
    123239 (100 kr)