144063

FOTBOLLSSPEL, Center, 1950-tal

Bud: 100 kr
Slutar 6 april 19:24
Utropspris: 300 kr

Saknar boll. Bruksslitage.

  • 27 mars 2020 kl. 18:52:17
    128036 (100 kr)