148966

FOTOALBUM, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

27 x 16 cm. Reliefdekor med liten skada (ett huvud saknas). Bruksslitage, några invändiga revor.

  • 23 maj 2020 kl. 12:51:45
    93407 (100 kr)