179256

FOTOGENLAMPA, 1900-tal

Bud: 275 kr
Avslutat 17 april 19:00
Utropspris: 500 kr

Höjd 60cm. Något sned. Bruksslitage.

  • 17 april 2021 kl. 18:57:35
    138917 (275 kr)
  • 17 april 2021 kl. 15:08:21
    124947 (250 kr)
  • 17 april 2021 kl. 15:08:08
    93897 (225 kr)
  • 17 april 2021 kl. 15:08:08
    124947 (225 kr)
  • 17 april 2021 kl. 09:51:02
    93897 (200 kr)
  • 17 april 2021 kl. 08:15:29
    138917 (175 kr)
  • 17 april 2021 kl. 08:15:29
    108389 (175 kr)
  • 12 april 2021 kl. 21:21:49
    138917 (150 kr)
  • 9 april 2021 kl. 19:03:03
    90329 (125 kr)
  • 9 april 2021 kl. 19:03:03
    91947 (125 kr)
  • 7 april 2021 kl. 13:15:30
    90329 (100 kr)