165168

FOTOGENLAMPA, jugend, 1900-talets början

Bud: 550 kr
Avslutat 23 november 19:46
Utropspris: 600 kr

Höjd ca 60 cm. Kupa med ett minimalt nagg.

  • 17 november 2020 kl. 18:10:19
    132102 (550 kr)
  • 17 november 2020 kl. 18:10:06
    103332 (500 kr)
    132102 (500 kr)
  • 17 november 2020 kl. 18:09:44
    103332 (475 kr)
    132102 (450 kr)
  • 15 november 2020 kl. 09:28:40
    103332 (425 kr)
  • 14 november 2020 kl. 08:36:39
    132102 (400 kr)
    120126 (375 kr)
  • 13 november 2020 kl. 21:38:36
    132102 (225 kr)
  • 13 november 2020 kl. 20:46:15
    91154 (200 kr)
  • 13 november 2020 kl. 19:49:50
    90329 (175 kr)
    132102 (175 kr)
  • 13 november 2020 kl. 13:21:02
    90329 (150 kr)
  • 11 november 2020 kl. 17:30:35
    129941 (125 kr)
  • 11 november 2020 kl. 11:25:59
    119468 (100 kr)