165079

FOTOGENLYKTA, mässing & glas, 1900-tal

Bud: 650 kr
Avslutat 22 november 19:58
Utropspris: 500 kr

Höjd 43 cm. Bruksslitage.

  • 22 november 2020 kl. 12:17:21
    132102 (650 kr)
  • 21 november 2020 kl. 19:05:26
    113080 (600 kr)
  • 20 november 2020 kl. 13:05:00
    132102 (550 kr)
    119835 (500 kr)
  • 20 november 2020 kl. 13:04:53
    132102 (475 kr)
    119835 (450 kr)
  • 18 november 2020 kl. 08:15:05
    132102 (425 kr)
    119835 (400 kr)
  • 18 november 2020 kl. 07:19:16
    119835 (350 kr)
  • 17 november 2020 kl. 18:14:16
    132102 (325 kr)
  • 16 november 2020 kl. 21:32:04
    136441 (300 kr)
  • 16 november 2020 kl. 21:31:32
    132292 (275 kr)
    136441 (275 kr)
  • 16 november 2020 kl. 21:30:06
    132292 (250 kr)
    136441 (225 kr)
  • 15 november 2020 kl. 21:52:18
    132292 (200 kr)
  • 15 november 2020 kl. 02:09:15
    93439 (175 kr)
  • 13 november 2020 kl. 20:17:15
    120135 (150 kr)
  • 13 november 2020 kl. 06:29:02
    93439 (125 kr)
  • 11 november 2020 kl. 11:36:16
    119468 (100 kr)