184253

FRUKOSTSERVIS, porslin, W. Adams & Co. Tunstall

Bud: 0 kr
Avslutat 11 juni 22:24
Utropspris: 300 kr

England, ca 1880-tal, 6 delar. Brickans längd 36 cm. Ljusstakarnas höjd 17 cm. Bruksslitage samt mindre nagg.