133574

FRUKTSERVIS, 7 delar, Gabrielverken

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

1 st skål, diameter 33 cm. Numrerad 63B. 6 st assietter, diameter 19,5 cm, numrerade 394B. Lagning på fatets undersida.

  • 27 november 2019 kl. 20:00:11
    91140 (100 kr)