152247

GÖSTA RUBENSSON "Enköpings hamn", etsning, signerad

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 9/15. 18,5x27,5cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:23:17
    103408 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:23:08
    121105 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:23:08
    103408 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:13:39
    121105 (225 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 13:13:39
    130094 (200 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 23:03:29
    121105 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 23:03:29
    130094 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 19:47:17
    121105 (125 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 00:23:13
    120747 (100 kr)