92119

GÖTEBORGSTOLAR, ett par, 1800-talets andra del

Bud: 600 kr
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 91 cm, sitthöjd 45 cm. Rottingsits. Bruksslitage.

  • 16 maj 2018 kl. 10:47
    114233 (600 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 18:45
    93355 (550 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 18:45
    114233 (500 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 18:45
    93355 (500 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 18:45
    114233 (475 kr)
  • 15 maj 2018 kl. 18:45
    93355 (450 kr)
  • 11 maj 2018 kl. 19:12
    114233 (300 kr)
  • 11 maj 2018 kl. 19:12
    106491 (100 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 07:53
    114233 (200 kr)
  • 8 maj 2018 kl. 23:21
    106491 (100 kr)