199404

GAMIL GABRA, "Nattbrand Flustret", litografi, signerad

Bud: 125 kr
Avslutat 26 november 20:54
Utropspris: 600 kr

Upplaga 75/125. 39x56cm.

  • 24 november 2021 kl. 19:09:30
    128494 (125 kr)
  • 24 november 2021 kl. 11:41:22
    145889 (100 kr)