112964

GEORG JENSEN, barnservis, 3 dlr, Danmark

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Barnservis bestående av 1 st glas, 1 st tallrik, 1 st djup tallrik. plast/metall. Glasets höjd 9 cm, tallrikarnas Ø 15,5-18,5 cm. Bruksslitage, repor på tallriken.

  • 21 februari 2019 kl. 14:27:12
    104779 (100 kr)