118962

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 2 500 kr

51 x 73 cm. För Vecko-Revyn 33/1961. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 18:55:36
    93246 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:36
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:02
    93246 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:02
    90641 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:22
    90641 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:22
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:08
    90641 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:08
    98730 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:04
    90641 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:04
    98730 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:01
    90641 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:43:01
    98730 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:38:46
    90641 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:38:46
    109471 (225 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:48:03
    109471 (175 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 20:55:27
    102329 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 07:44:57
    113496 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:04:50
    90309 (100 kr)