118962

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 27 maj 19:02
Utropspris: 2 500 kr

51 x 73 cm. För Vecko-Revyn 33/1961. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 12 maj 2019 kl. 07:44
    113496 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:04
    90309 (100 kr)