118963

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 600 kr
Slutar 27 maj 19:04
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1967. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 7 maj 2019 kl. 23:08
    114854 (600 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40
    113763 (550 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40
    114854 (500 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40
    113763 (425 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40
    114854 (400 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:30
    113763 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:30
    114854 (350 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:29
    113763 (325 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:29
    114854 (300 kr)
  • 6 maj 2019 kl. 23:25
    114854 (100 kr)