118963

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 5 250 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1967. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:02:18
    113763 (5 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:02:18
    123234 (5 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:01:58
    123234 (4 700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:01:58
    113763 (4 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:52:04
    123234 (1 450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:52:04
    110604 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:40:15
    123234 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:40:15
    110604 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:01:22
    123234 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:01:22
    110604 (700 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 12:30:15
    123234 (650 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 23:08:30
    114854 (600 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40:58
    113763 (550 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40:58
    114854 (500 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40:50
    113763 (425 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:40:50
    114854 (400 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:30:44
    113763 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:30:44
    114854 (350 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:29:31
    113763 (325 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:29:31
    114854 (300 kr)
  • 6 maj 2019 kl. 23:25:17
    114854 (100 kr)