118964

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 650 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 18:36:21
    98730 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:36:18
    90641 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:36:18
    98730 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:36:14
    90641 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:36:14
    98730 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:27:57
    90641 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:09:54
    112943 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:09:45
    119523 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:09:45
    112943 (400 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:26:12
    119523 (375 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:26:12
    112943 (350 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:59:21
    119523 (325 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:59:13
    90641 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:59:13
    119523 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:39:20
    90641 (200 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 20:20:42
    123050 (175 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 13:14:53
    106506 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:03:18
    123050 (125 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:30:07
    106506 (100 kr)