118964

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:06
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 13:14
    106506 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:03
    123050 (125 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:30
    106506 (100 kr)