118965

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 425 kr
Slutar 27 maj 19:08
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1970. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 17 maj 2019 kl. 16:52
    112135 (425 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 12:08
    118976 (400 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 10:29
    123055 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:31
    114854 (350 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    113970 (325 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    114854 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    113970 (275 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    114854 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    113970 (225 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    114854 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    113970 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    114854 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09
    113970 (125 kr)
  • 6 maj 2019 kl. 23:26
    114854 (100 kr)