118965

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 850 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1970. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 18:42:17
    107887 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:58:09
    108306 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:58:09
    119523 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:57:51
    108306 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:57:51
    119523 (650 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 21:51:35
    108306 (600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:40:02
    112444 (550 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:40:02
    90641 (550 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 09:56:30
    112444 (450 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 16:52:57
    112135 (425 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 12:08:39
    118976 (400 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 10:29:18
    123055 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:31:30
    114854 (350 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:46
    113970 (325 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:38
    114854 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:38
    113970 (275 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:32
    114854 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:32
    113970 (225 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:25
    114854 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:25
    113970 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:13
    114854 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:09:13
    113970 (125 kr)
  • 6 maj 2019 kl. 23:26:10
    114854 (100 kr)