118966

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 700 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 7/1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:07:14
    111972 (1 700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:07:14
    98730 (1 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:01:14
    111972 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:01:14
    98730 (1 450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:35:53
    111972 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:35:53
    110828 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:24:56
    111972 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:24:56
    114200 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:23:54
    111972 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:23:54
    114200 (1 150 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 21:26:07
    111972 (1 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:41:37
    90641 (1 050 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:41:24
    116466 (1 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:41:24
    90641 (1 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:41:03
    116466 (950 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:41:03
    90641 (900 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:40:28
    116466 (800 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:40:28
    90641 (750 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:16:47
    116466 (475 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:16:47
    112366 (450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 09:29:36
    112366 (300 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 21:28:09
    95805 (275 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:21
    90848 (250 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:16
    95805 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:16
    90848 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:11
    95805 (200 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:11
    90848 (175 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:02
    95805 (150 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02:02
    90848 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 08:16:47
    95805 (100 kr)