118966

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 475 kr
Slutar 27 maj 19:10
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 7/1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 11 maj 2019 kl. 20:16
    116466 (475 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:16
    112366 (450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 09:29
    112366 (300 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 21:28
    95805 (275 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    90848 (250 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    95805 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    90848 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    95805 (200 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    90848 (175 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    95805 (150 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:02
    90848 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 08:16
    95805 (100 kr)