118967

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 150 kr
Slutar 27 maj 19:12
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 40/1961. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 13 maj 2019 kl. 20:48
    112239 (1 150 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 20:48
    110358 (1 100 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 20:48
    110358 (1 050 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 20:48
    112239 (1 000 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 23:31
    110358 (750 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 23:31
    119523 (700 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:47
    119523 (650 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:47
    109734 (600 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:47
    119523 (600 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:47
    109734 (550 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:47
    119523 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:28
    109734 (475 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:28
    119523 (450 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:30
    119523 (300 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:27
    102575 (275 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:27
    119523 (275 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:26
    102575 (250 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:26
    119523 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 14:59
    102575 (200 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 14:59
    113763 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:38
    113763 (125 kr)
  • 6 maj 2019 kl. 18:47
    92880 (100 kr)