118968

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 43 cm. För Vecko-Revyn 28/1959. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:12:21
    110468 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:12:12
    117606 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:12:12
    110468 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:37
    117606 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:37
    110468 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:25
    110468 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:25
    117606 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:44:18
    117606 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:44:18
    98730 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:44:15
    117606 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:44:15
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:12:05
    117606 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:12:05
    113763 (375 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:49
    113763 (350 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:49
    90848 (325 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:31
    113763 (300 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:31
    90848 (275 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:26
    113763 (250 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:26
    90848 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:21
    113763 (200 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:21
    90848 (175 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:17
    113763 (150 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03:17
    90848 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:38:17
    113763 (100 kr)