118968

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 350 kr
Slutar 27 maj 19:14
Utropspris: 2 500 kr

50 x 43 cm. För Vecko-Revyn 28/1959. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (350 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    90848 (325 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (300 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    90848 (275 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (250 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    90848 (225 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (200 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    90848 (175 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (150 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 17:03
    90848 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:38
    113763 (100 kr)