118969

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 44/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:13:18
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:12:38
    110354 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:57
    98730 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:57
    110354 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:37
    98730 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:37
    110354 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:58
    98730 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:58
    110354 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:42:04
    98730 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:14:29
    110354 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:14:21
    90641 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:14:21
    110354 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:57:14
    90641 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:57:14
    110354 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:57:07
    90641 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:57:07
    110354 (175 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:43:04
    90641 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:45:38
    120174 (125 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 07:45:59
    113496 (100 kr)