118969

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 27 maj 19:16
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 44/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 08:45
    120174 (125 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 07:45
    113496 (100 kr)