118970

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:18
Utropspris: 2 500 kr

44 x 36 cm. För Elle 1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 08:45
    120174 (150 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31
    119468 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:03
    90309 (100 kr)