118970

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 900 kr
Utropspris: 2 500 kr

44 x 36 cm. För Elle 1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:18:13
    110507 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:16:27
    120174 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:15:45
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:15:07
    120174 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:13:34
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:29
    97825 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:07:42
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:53:21
    97825 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:45:23
    98730 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:59
    97825 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:49
    112378 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:49
    97825 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:39
    112378 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:39
    97825 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:17:16
    112378 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:17:16
    90641 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:46:11
    90641 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:32:37
    123302 (275 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:32:14
    90641 (250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:32:14
    123302 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:50:49
    90641 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:50:49
    119468 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:43:40
    90641 (175 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:45:58
    120174 (150 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31:54
    119468 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:03:59
    90309 (100 kr)