118971

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 27 maj 19:20
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 13 maj 2019 kl. 17:31
    119468 (125 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 12:52
    97343 (100 kr)