118971

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:20:47
    117606 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:47
    110468 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:41
    117606 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:41
    110468 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:36
    117606 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:36
    110468 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:02
    117606 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:02
    110468 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:39
    117606 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:39
    110468 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:31
    117606 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:31
    111191 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:18:38
    117606 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:18:38
    111191 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:52
    117606 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:52
    98730 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:48
    117606 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:48
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:58:20
    117606 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:58:20
    98730 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:14:24
    117606 (350 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:56:00
    120174 (325 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:48
    113350 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:48
    120174 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:36
    113350 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:36
    120174 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:22
    113350 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:55:22
    120174 (175 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 22:18:20
    113350 (150 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31:06
    119468 (125 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 12:52:06
    97343 (100 kr)