118972

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 4 700 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 34 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:21:56
    110468 (4 700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:50
    113763 (4 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:50
    110468 (4 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:42
    113763 (3 900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:42
    110468 (3 800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:28
    113763 (3 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:28
    110468 (3 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:20
    113763 (2 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:20
    110468 (2 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:10
    113763 (2 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:10
    110257 (2 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:03
    113763 (1 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:03
    110257 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:36
    110257 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:06:36
    112239 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:19:35
    112239 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:19:35
    90641 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:35:52
    112239 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:29:39
    90641 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:29:39
    112239 (600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:44:17
    90641 (500 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:44:17
    102329 (475 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 22:22:31
    102329 (450 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:56:09
    120174 (425 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:56:05
    113763 (400 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:56:05
    120174 (400 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:47:03
    113763 (375 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:47:03
    98584 (350 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:47:13
    113763 (325 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:47:13
    120174 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:10:39
    113763 (275 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:10:39
    100137 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:37:41
    113763 (100 kr)