118972

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 425 kr
Slutar 27 maj 19:22
Utropspris: 2 500 kr

50 x 34 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 21 maj 2019 kl. 17:56
    120174 (425 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:56
    113763 (400 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:56
    120174 (400 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:47
    113763 (375 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 21:47
    98584 (350 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:47
    113763 (325 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:47
    120174 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:10
    113763 (275 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:10
    100137 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:37
    113763 (100 kr)