118973

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:24
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 21 maj 2019 kl. 16:33
    119468 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:48
    120174 (125 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31
    119468 (100 kr)