118973

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 400 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1968. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:26:31
    117606 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:26:31
    120174 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:25:00
    117606 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:25:00
    120174 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:48
    117606 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:48
    120174 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:23:41
    117606 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:23:23
    120174 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:38
    117606 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:38
    120174 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:31
    117606 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:31
    120174 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:25
    117606 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:22:25
    120174 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:13:58
    117606 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:13:58
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:12:34
    117606 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:12:34
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:43
    117606 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:29
    123294 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:10:29
    117606 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:41:35
    123294 (350 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:45:00
    90641 (325 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:44:49
    90934 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:44:49
    90641 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 09:24:34
    90934 (200 kr)
  • 24 maj 2019 kl. 21:16:04
    104892 (175 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 16:33:03
    119468 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 08:48:07
    120174 (125 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31:18
    119468 (100 kr)