118974

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:25:04
    111451 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:25:04
    98730 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:25
    111451 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:25
    98730 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:03
    111451 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:24:03
    98730 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:23:44
    111451 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:23:44
    98730 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:17:17
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:42
    110604 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:42
    119523 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:24
    110604 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:24
    119523 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:12
    110604 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:12
    119523 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:03
    110604 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:54:03
    119523 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:53:58
    110604 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:53:58
    119523 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:41:10
    110604 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:41:10
    123209 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:38:14
    123209 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:37:03
    90641 (275 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:37:03
    123209 (250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:36:22
    90641 (225 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:36:22
    123209 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:45:40
    90641 (175 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 14:17:18
    123209 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 06:43:21
    122976 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 18:42:57
    120108 (100 kr)