118974

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:26
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 21 maj 2019 kl. 14:17
    123209 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 06:43
    122976 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 18:42
    120108 (100 kr)