118975

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 650 kr
Slutar 27 maj 19:28
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1957. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 17 maj 2019 kl. 20:49
    112135 (650 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 20:49
    98730 (600 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 16:52
    98730 (550 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 16:52
    112135 (500 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:54
    98730 (450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 16:13
    109471 (425 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 16:13
    100137 (400 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:11
    100137 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:37
    113763 (100 kr)