118977

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 650 kr
Slutar 27 maj 19:32
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 11/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 14 maj 2019 kl. 11:39
    109562 (650 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39
    123076 (600 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39
    109562 (550 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39
    123076 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 16:42
    109562 (425 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 16:42
    119523 (400 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32
    119523 (275 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32
    102329 (250 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32
    119523 (250 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32
    102329 (225 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32
    119523 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:25
    102329 (100 kr)