118977

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 2 400 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 11/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:30:00
    112395 (2 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:27:58
    109562 (2 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:27:45
    110520 (2 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:27:45
    109562 (2 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:59:37
    110520 (2 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:59:37
    109562 (2 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:59:25
    110520 (1 900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:59:25
    109562 (1 800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:58:15
    110520 (1 700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:58:15
    109562 (1 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:57
    110520 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:57
    109562 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:42
    110520 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:42
    109562 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:31
    110520 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:57:31
    109562 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:40:17
    110520 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:40:17
    109562 (950 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:27:00
    109562 (900 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 09:59:10
    112444 (850 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:51:50
    109471 (800 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:51:24
    109562 (750 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:51:24
    109471 (700 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39:25
    109562 (650 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39:24
    123076 (600 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39:10
    109562 (550 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39:10
    123076 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 16:42:18
    109562 (425 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 16:42:18
    119523 (400 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32:33
    119523 (275 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32:18
    102329 (250 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32:18
    119523 (250 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32:05
    102329 (225 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:32:05
    119523 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:25:25
    102329 (100 kr)