118978

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 850 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 47/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:36:08
    98730 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:36:08
    123302 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:34:22
    98730 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:34:22
    123302 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:32:40
    98730 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:32:40
    122357 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:37:07
    98730 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:37:07
    90641 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:39:42
    90641 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:32:47
    123302 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:32:37
    122357 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 14:32:37
    123302 (300 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 09:42:11
    122357 (275 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 09:42:11
    107534 (250 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 09:40:16
    107534 (225 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 09:40:16
    122357 (200 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 10:22:57
    107534 (175 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53:15
    98730 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:54:30
    118901 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:58
    113763 (100 kr)