118978

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:34
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 47/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    98730 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:54
    118901 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    113763 (100 kr)