118979

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 225 kr
Slutar 27 maj 19:36
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 51/1963. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 14 maj 2019 kl. 20:46
    123050 (225 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 20:46
    118902 (200 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:12
    123050 (175 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:45
    118901 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 06:43
    122976 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    113763 (100 kr)