118979

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 950 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 51/1963. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:35:53
    112378 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:35:53
    120174 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:35:47
    112378 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:35:47
    120174 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:33:43
    112378 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:33:19
    120174 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:28:11
    112378 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:20
    98730 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:16
    90641 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:19:16
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:27:17
    90641 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:27:17
    110828 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:41:01
    110828 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:48:02
    120174 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:25:01
    90641 (300 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:52:55
    109471 (275 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:52:38
    123050 (250 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 21:52:38
    109471 (250 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 20:46:13
    123050 (225 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 20:46:13
    118902 (200 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:12:34
    123050 (175 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:45:46
    118901 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 06:43:47
    122976 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:51
    113763 (100 kr)