118980

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 2 500 kr

51 x 46 cm. För Vecko-Revyn 35/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 18:47:37
    114200 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:28
    101125 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:28
    114200 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:21
    101125 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:21
    114200 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:10:27
    101125 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 13:08:26
    114200 (800 kr)
  • 24 maj 2019 kl. 14:17:27
    112239 (750 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 22:17:24
    113311 (700 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 22:17:24
    113350 (700 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 21:36:56
    113311 (650 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53:56
    114200 (600 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53:46
    101125 (550 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53:46
    114200 (550 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53:38
    101125 (500 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53:38
    114200 (475 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:11:01
    101125 (450 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08:39
    114200 (425 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08:31
    101125 (400 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08:31
    114200 (375 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08:22
    101125 (350 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08:22
    114200 (325 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 19:33:41
    101125 (300 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53:11
    114200 (275 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53:04
    123076 (250 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53:04
    114200 (225 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:52:54
    123076 (200 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:52:54
    114200 (175 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39:53
    123076 (150 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:10:28
    114200 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:40
    113763 (100 kr)