118980

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 650 kr
Slutar 27 maj 19:38
Utropspris: 2 500 kr

51 x 46 cm. För Vecko-Revyn 35/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 17 maj 2019 kl. 21:36
    113311 (650 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53
    114200 (600 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53
    101125 (550 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53
    114200 (550 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53
    101125 (500 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 14:53
    114200 (475 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:11
    101125 (450 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08
    114200 (425 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08
    101125 (400 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08
    114200 (375 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08
    101125 (350 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:08
    114200 (325 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 19:33
    101125 (300 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53
    114200 (275 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53
    123076 (250 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:53
    114200 (225 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:52
    123076 (200 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 14:52
    114200 (175 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:39
    123076 (150 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:10
    114200 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    113763 (100 kr)