118981

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 700 kr
Utropspris: 2 500 kr

51 x 73 cm. För Vecko-Revyn 20/1963. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:39:50
    90641 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:39:50
    90868 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:38:16
    90641 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:28:59
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:28:59
    112378 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:27:19
    112378 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:27:19
    98730 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:57:56
    98730 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:57:53
    90641 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:57:53
    98730 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:57:50
    90641 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:57:50
    98730 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:37
    90641 (275 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:37
    123302 (250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:07
    90641 (225 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:07
    123302 (200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:00
    90641 (175 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:36:00
    123302 (150 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:46:22
    90641 (125 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:32:18
    119468 (100 kr)