118982

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 400 kr
Slutar 27 maj 19:42
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 49/1962. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 9 maj 2019 kl. 21:33
    119523 (400 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:33
    113763 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    113763 (100 kr)