118982

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 700 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 49/1962. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:45:28
    113763 (1 700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:45:28
    120174 (1 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:44:23
    113763 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:44:23
    120174 (1 450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:43:28
    113763 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:43:28
    120174 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:55
    113763 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:55
    120174 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:49
    113763 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:48
    120174 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:02
    113763 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:02
    120174 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:41:00
    113763 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:41:00
    120174 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:39:54
    113763 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:39:49
    120174 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:37:34
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:37:11
    120174 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:20:44
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:56:43
    119523 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:56:11
    113350 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:56:11
    119523 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:55:53
    113350 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:55:53
    119523 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:55:39
    113350 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:55:39
    119523 (450 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 22:18:55
    113350 (425 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:33:32
    119523 (400 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 21:33:32
    113763 (375 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:33
    113763 (100 kr)