118983

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 750 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:43:16
    112378 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:43:16
    117606 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:56
    117606 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:42:56
    112378 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:45
    112378 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:21:45
    117606 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:59
    117606 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:20:59
    112378 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:15:40
    112378 (225 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:15:40
    90848 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:39:56
    90848 (175 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:39:56
    119468 (150 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:03:03
    90848 (125 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:32:30
    119468 (100 kr)