118985

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 100 kr
Slutar 27 maj 19:48
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 34/1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 11 maj 2019 kl. 20:27
    116466 (100 kr)