118985

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 800 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 34/1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 16:43:34
    116466 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:43:34
    110604 (750 kr)
  • 23 maj 2019 kl. 19:57:05
    116466 (350 kr)
  • 23 maj 2019 kl. 19:57:05
    109450 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:27:38
    116466 (100 kr)